KONKURS 2024

“PSIE TROSKI - DROGA DO SERCA”
Na grę planszową z okazji
Światowego Dnia Bezdomnych Zwierząt
na podstawie lektury pt. „Psie troski" Toma Justyniarskiego

KONKURS: "Psie troski" Droga do serca - Gra planszowa

Witaj na stronie konkursu, organizowanego z okazji Światowego Dnia Bezdomnych Zwierząt. Nasz konkurs ma na celu podniesienie świadomości na temat potrzeb i problemów bezdomnych zwierząt oraz promowanie kreatywności wśród dzieci i młodzieży. Zapraszamy do wzięcia udziału i pokazania, jak dużo możemy zrobić razem, by pomóc tym, którzy nie mają własnego głosu.

Szczegóły konkursu:

Cel: Edukacja na temat bezdomnych zwierząt oraz rozwijanie umiejętności kreatywnych.
Grupa docelowa: Uczniowie szkół podstawowych klas 1-3, zerówki.
Termin: Rozpoczęcie: 04.04.2024, Zakończenie: 17.05.2024. 
Uwaga! W związku z tym, że Minister Edukacji dołączył do nas jako patronat honorowy, przedłużamy konkurs do końca maja!

Zasady: Dostępne w pełnym regulaminie poniżej.

Jak wziąć Udział?

1. Wychowawca klasy musi wypełnić formularz zgłoszeniowy.

2. Klasa projektuję grę na podstawie przygód bohaterów z  lektury "Psie troski" Toma Justyniarskiego.

2. Prace należy wysłać do 17 maja 2024 zgodnie z regulaminem. Nowy termin--> 31 maja 2024r.

Twoje zadanie

Waszym zadaniem jest stworzenie gry planszowej inspirowanej lekturą „Psie troski”, która edukuje o odpowiedzialności i pomocy bezdomnym zwierzętom. Szukamy pomysłowych i angażujących gier, które będą zarówno uczyć, jak i dostarczać radości.

Kryteria oceny

- Oryginalność i kreatywność.
- Edukacyjna wartość gry.
- Estetyka i wykonanie.

NAGRODY

Odkryjcie swoją kreatywność i wygrywajcie wspaniałe nagrody!

W konkursie na grę planszową „Psie troski” czekają na Was nie tylko wyzwania, ale i atrakcyjne nagrody! Zainspiruj nas swoją oryginalnością i pomysłowością, a może to właśnie Ty zdobędziesz jedno z poniższych wyróżnień:

1. Nagroda główna: Wyjątkowa przygoda czeka! Zwycięska klasa wybierze się na emocjonującą wycieczkę do Klubu Jeździeckiego KJ Czubajka. To doskonała okazja do nauki, zabawy i przeżywania niezapomnianych chwil wśród przyrody i zwierząt.

2. Nagroda dla nauczyciela: Nauczyciel prowadzący zwycięski zespół otrzyma specjalną niespodziankę od firmy Endi-Mar. Doceniamy zaangażowanie i pasję, z jaką prowadzicie swoich uczniów do sukcesu!

3. Nagroda dla szkoły: Biblioteka szkolna zostanie wzbogacona o pakiet książek, ufundowanych przez wydawnictwo Najpiękniejsze Książki Sp. z o.o. To doskonały sposób na rozwijanie pasji czytelniczych i edukacyjnych wśród uczniów.

4. Bonus dla nauczyciela i klasy: Voucher na 50% zniżki na scenariusze lekcji oraz zestawy ćwiczeń dla dzieci z serii „Lekcje miłości do zwierząt i przyrody”. Poznajcie więcej na ten temat, odwiedzając ten link.

Nie przegap okazji, by wykazać się kreatywnością i zdobyć cenne nagrody! Pokażcie, jak dużo możecie zrobić, tworząc gry, które uczą i inspirują. Czekamy na Wasze projekty!

Patronat honorowy:

Partnerzy:

Ogólne informacje:

Waszym zadaniem jest stworzenie gry planszowej inspirowanej lekturą „Psie troski”, która edukuje o odpowiedzialności i pomocy bezdomnym zwierzętom. Szukamy pomysłowych i angażujących gier, które będą zarówno uczyć, jak i dostarczać radości.

Co więcej, nasz konkurs to inicjatywa ludzi, którzy tę inspirującą książkę stworzyli. 

Dołącz do nas i pozwól, by ta niezwykła lektura stała się przewodnikiem w Twojej twórczej podróży, kierując ku wartościom, które naprawdę mają znaczenie!


Jeśli jeszcze nie posiadasz książki możesz ją zakupić na www.najpiękniejszeksiazki.pl
wpisując KOD: "GRA2024"
otrzymasz RABAT na 5zł wartości książki "Psie troski" Toma Justyniarskiego.

Formularz Zgłoszeniowy

Prosimy o poprawne wypełnienie pól:

Close