WYDARZENIA

esteśmy fundacją, która wierzy w siłę wspólnoty i miłości, dążąc do tworzenia lepszego świata dla wszystkich. Nasza misja koncentruje się na pomaganiu tym, którzy są w największej potrzebie – dzieciom, rodzinom, a także całym społecznościom, które zmagały się z wyzwaniami, które przed nimi postawiło życie.Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi działaniami!

Chcesz wiedzieć więcej kliknij w przycisk!

2024 rok

Konkurs

Cała Polska

Konkurs Ogólnopolski z okazji światowego dnia kota pt. "Mam kota na punkcie kota" na zdjęcie swojego pupila. Nagroda główna książka pt.:"Kocie troski" oraz zawieszka ufundowana przez firmę Endi-Mar.

Media

Polska


Licytacja

Cała Polska

Wylicytowaliśmy 3 egzemplarze z pracami konkursowymi cały dochód przekazaliśmy na trzy schroniska które wytypowali obserwujący nasz profil na Facbooku osoby. 

Konkurs

Świat

Druga edycja konkursu ogólnopolskiego z okazji światowego dnia zwierząt pt. "Psie troski" na ilustracje okładki
nagrodą główną był tablet zasponsorowany przez Ministra Edukacji.


2023 rok

Pilotaż

Warszawa

Dzięki współpracy z Urzędem Miasta Warszawy oraz z Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń w roku szkolnym 2023/2024 w kilku Warszawskich podstawówkach ruszyły "Lekcje Miłości do zwierząt i przyrody"

Konkurs

Polska

Pierwsza edycja konkursu ogólnopolskiego z okazji światowego dnia zwierząt pt. "Psie troski" na ilustracje okładki
nagrodą główną był Laptop.

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close